Sveiki, malonu, kad užsukote pas mus!

Mūsų įmonė specializuojasi individalių baldų gamyboje bei interjero projektų įgyvendinime. Didžiausią patirtį esame sukauptę projektuodami, gamindami ir montuodami spintas, drabužines, pertvaras su slankiosiomis sistemomis. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir furnitūrą: Rival, Stanley, Norskan, Home Decor. Norvegų kompanijos RIVAL slankiosios sistemos pasižymi patvarumu, ilgamžiškumu ir funkcionalumu. Jos veikia ypač tyliai. Be to projektuojame ir gaminame virtuvės baldus. Modernaus dizaino fasadams naudojame lakuotą poliruotą mdf ir dažytą stiklą.

Jei ieškote spintos, drabužinės, pertvaros slankiosiomis durimis – būtinai užsukite pas mus. Mūsų baldų salonai įsikūrę Kaune, Marijampolėje, Druskininkuose. Čia galėsite pamatyti gaminius ir įsitikinti jų privalumais. Jei patiks, kuo skubiau parengsime Jums pasiūlymą.

Misija

Projektuoti ir gaminti individualius baldus, nuolatos siekiant geriausio kokybės ir kainos santykio.

Filosofija

Patenkintas klientas – geriausia mūsų įmonės reklama.

Pažadas

Darbus atlikti  nepriekaištingai ir sutartu laiku.

Ką mes veikiame?

Pagal individualius užsakymus projektuojame ir gaminame spintas, drabužines, pertvaras su slankiosiomis durimis, virtuvės ir svetainės baldus. Įgyvendiname kompleksinius interjero projektus

Įgyvendinti projektai